Společenský dům Jilm, Jilemnice

Společenský dům Jilm, Jilemnice

Kulturní středisko > Kulturní akce

Kulturní akce

červenec 2017

Letní kino: Bezva ženská na krku

Letní kino: Bezva ženská na krku

Sobota 01.07. 22:00 (vstup dobrovolné)

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil". Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit...

Komedie / Romantický

Česko, 2016, 97 min

http://www.csfd.cz/film/439895-bezva-zenska-na-krku/prehled/

občerstvení zajištěno – sezení v trávě na vlastní dece - za špatného počasí se nekoná - změna programu vyhrazena


Koncert duchovní hudby v Křižlicích

Koncert duchovní hudby v Křižlicích

čtvrtek 06.07. 18:00

Koncert duchovní hudby v Křížlicích

Farní sbor evangelické církve v Křížlicích a Společenský dům Jilm Jilemnice Vás zvou na tradiční koncert u příležitosti státních svátků Cyrila a Metoděje a Mistra Jana Husa.

Vystoupí :

Ester Moravetzová / varhany / a Ladislav Moravetz / zpěv /

Na koncertu zazní kromě barokní a současné varhanní tvorby také skladby pro solový zpěv, písně Mistra Jana Husa a lidové duchovní písně v úpravě Ladislava Moravetze.

 

MgA . Ester Moravetzová studovala obor hry na varhany na Církevní konzervatoři v Kroměříži a pak na Konzervatoři v Praze u prof.J.Hory.

kde  v  r.1997 absolvovala. Je také absolventkou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Během svého studia v Brně pobývala tři semestry na Hochschule der Künste v Berlíně, kde vyučoval prof. Leo van Doeselaar, světově známý varhaník z Concertgebouw v Amsterodamu.

Za studií se pravidelně účastnila řady mezinárodních interpretačních kurzů. Od r.2001 působí jako profesorka hry na varhany na Konzervatoři P.J.Vejvanovského v Kroměříži. Od r. 2009 vyučuje též hru na klavír a varhany. a korepetuje na ZUŠ v Bystřici pod Hostýnem.

Angažuje se ve vzdělávání církevních varhaníků. Kromě pedagogické práce se věnuje i koncertní činnosti doma i v zahraničí.

 

Ladislav Moravetz je evangelický církevní hudebník,hudební aranžér a skladatel. Pochází z české vesnice Velký Pereg/Peregu Mare / v západním Rumunsku.

Zde se nejdříve věnoval lidovému muzikantství a taneční hudbě. V r.1991 získal od  Českobratrské církve evangelické stipendium na Církevní konzervatoři v Kroměříži, kde studoval hru na trubku u prof.Lázara Cruze. Po absolutoriu studoval dále církevní hudbu na Církevní škole v Berlíně a na Vysoké škole umění-obor evangelická církevní hudba /hra na varhany, sbormistrovství, zpěv, varhanní improvizace, hudební teorie, hymnologie/.V Berlíně částečně vykonával kantorskou službu.

Od r.2001 působí jako celocírkevní kantor Českobratrské církve evangelické, je delegátem Evropské konference pro evangelickou církevní hudbu. Vyučuje varhanní improvizaci na Konzervatoři P.J.Vejvanovského v Kroměříži a hymnologii na Konzervatoři Evangelické akademie v Olomouci.

 

Vstupné dobrovolné.

Letní kino: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Letní kino: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Sobota 08.07. 22:00 (vstup dobrovolné)

Díky tajemným stopám, které Jakeovi zanechá jeho milovaný dědeček, a které poodhalují tajemství jiných světů a doby, Jake objeví kouzelné místo, známé jako sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Jeho tajemnost i nebezpečí se začnou prohlubovat, jakmile Jake pozná jeho obyvatele a jejich zvláštní, neuvěřitelné schopnosti, ale i jejich strašlivé nepřátele. Jake nakonec zjistí, že jen jeho vlastní a výjimečná "podivnost" může zachránit jeho nové přátele.

Dobrodružný / Fantasy

USA, 2016, 128 min

http://www.csfd.cz/film/346605-sirotcinec-slecny-peregrinove-pro-podivne-deti/prehled/

občerstvení zajištěno – sezení v trávě na vlastní dece - za špatného počasí se nekoná - změna programu vyhrazena


Divadlo v zámeckém parku: Kdo se bojí postele ?

Divadlo v zámeckém parku: Kdo se bojí postele ?

Neděle 09.07. 20:00 (vstup 200,-)

Divadlo Artur Praha: Kdo se bojí postele ? 

Hrají: Kristýna Podzimková a Karel Zima

Čtyři nezávislé příběhy, které spojují mezilidské vztahy, jedna postel a samozřejmě problémy.

Délka představení: 120 minut

200,- Kč

Předprodej vstupenek od 12.6.2017 v Informačním centru Jilemnice.

 http://www.divadloartur.cz/komedie/kdo-se-boji-postele-

Za špatného počasí se představení odehraje v sále SD JILM.

Letní kino: Divoké historky

Letní kino: Divoké historky

Sobota 22.07. 22:00 (vstup dobrovolné)

Šest divokých historek spojuje téma drobných i větších nespravedlností a křivd, kterým se člověk nemůže bránit, nechce-li překročit hranice zákona či dobrých mravů. Čeho je ale moc, toho je příliš. V různých situacích se hrdinové filmu dostanou do bodu, kdy už jim dojde trpělivost. Vezmou věci do svých rukou a s lidskou malostí, byrokracií či vypočítavostí si to vyřídí s intenzitou rozzuřeného zvířete. Černá komedie koprodukovaná bratry Almodóvarovými si podmanila diváky festivalu v Cannes i Karlových Varech. Není divu. Nervy totiž můžou rupnout každému a pocity hněvu jsou stejně univerzální jako uvolňující účinek smíchu, který se dostaví při každém z šesti překvapivých rozuzlení.

Povídkový / Komedie / Drama / Thriller

Argentina / Španělsko, 2014, 122 min

http://www.csfd.cz/film/373181-divoke-historky/prehled/

občerstvení zajištěno – sezení v trávě na vlastní dece - za špatného počasí se nekoná - změna programu vyhrazena

 


Folkový festival

Folkový festival

Sobota 29.07. 15:00 (vstup 150,-)

3. ročník folkového festivalu v Jilemnici

Program:

15.00 – 16.00 hod. Jindra Kajak

16.15 – 17.15 hod. Pepa Štros a syn

17.30 – 19.00 hod. Neřež Trio


Občerstvení zajištěno. Vstupné: 150,- Kč, mládež polovic, děti zdarma.
 
Za špatného počasí se koná v sále SD JILM.

srpen 2017

Kytarový kurz

Kytarový kurz

Středa 02.08. - Neděle 06.08. (vstup 350,-)

Prázdninový kytarový kurz pod vedením kytarového virtuosa a výborného pedagoga Libora Fišera.

Kurz je vhodný pro začátečníky, pokročilé. děti i dospělé.

Rozpis lekcí (středa - neděle):

10:00 - 11:00 - začátečníci

11:00 - 12:00 - mírně pokročilí

12:00 - 13:00 - pokročilíLetní kino: Dítě Bridget Jonesové

Letní kino: Dítě Bridget Jonesové

Sobota 05.08. 21:30 (vstup dobrovolné)

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí" hotovo.
Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku". Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná.

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Irsko / USA, 2016, 123 min

http://www.csfd.cz/film/267969-dite-bridget-jonesove/prehled/

občerstvení zajištěno – sezení v trávě na vlastní dece - za špatného počasí se nekoná - změna programu vyhrazena


MC Rodinka: Pohádkové odpoledne

MC Rodinka: Pohádkové odpoledne

Neděle 06.08. 16:00

Pohádkové odpoledne MC Rodinka

16:00 pohádka Přijíždí k Vám Večerníček
17:00 pohádka Draka bolí zub

Odpoledne s pohádkou pro rodiny s dětmi, děti budou moci využít dva skákací hrady, tvořivé dílničky, bublifuk, bosochodý koberec.
Za špatného počasí se nekoná.

Vstup: volný

Letní kino: Lichožrouti

Letní kino: Lichožrouti

Pátek 11.08. 21:30 (vstup dobrovolné)

Lichožrouti jsou malí tvorové, kteří žijí s námi lidmi a mohou za to, že lidstvu z každého páru ponožek vždy zůstane jen jedna – lichá. Ponožkami se totiž živí! Osudy hlavních protagonistů LICHOŽROUTŮ a jejich největšího protihráče, podivínského a opuštěného PROFESORA, spojuje příběh hlavního hrdiny, malého LICHOŽROUTA HIHLÍKA, na kterého čekají ve filmu velká dobrodružství. Dny jeho dědy LAMORA, který ho vychoval, jsou u konce a HIHLÍK musí překonat strach, vylézt z okna a vydat se hledat strejdu PADREHO, o kterém neměl doteď ani tušení. Svou odvahu čerpá z toho, co mu vštípil dědeček – lásky k rodině, dobré výchovy a lichožroutího „desatera". Ani v novém lupičském domově u mafiánského strýce a dvou poťouchlých bratranců své ideály a zásady neopouští. A to i přesto, že ho zavedou do nebezpečných situací. Když nakonec s těžkým srdcem přeci jen poruší dvě základní lichožroutí pravidla „ Nikdy nevezmeš celý pár" a „Drž se lidí, ale drž se od nich dál", pak jenom proto, že věří, že vyčerpal všechny možnosti, aby došel ke svému vytouženému cíli – rodině.
S trochou nadsázky se dá říct, že poselství filmu zní: Rodina je nade vše! Drž se té, kterou máš, měj ji rád a dělej vše pro to, aby byla dobrá, protože jinou na tomhle světě mít nebudeš. A je jedno, jestli jsi člověk, nebo LICHOŽROUT!

Animovaný / Rodinný

Česko / Slovensko, 2016, 83 min

http://www.csfd.cz/film/330755-lichozrouti/prehled/

občerstvení zajištěno – sezení v trávě na vlastní dece - za špatného počasí se nekoná - změna programu vyhrazena


Hudební pouťový program

Hudební pouťový program

Sobota 12.08. 14:30 - 21:00

SD JILM Jilemnice pořádá Hudební pouťový program.
Na nádvoří ZŠ Harracha zahrají čtyři perspektivní mladé kapely:

15:00 – 16:30 RůthPunk

16:30 – 18:00 Žiwa

18:00 – 19:30 The Other.s

19:30 – 21:00 Jokers

 

Občerstvení zajištěno.

Vstup zdarma.

Letní kino: Kruhy

Letní kino: Kruhy

Sobota 12.08. 21:30 (vstup dobrovolné)

Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma.

Drama / Horor

USA, 2017, 102 min

http://www.csfd.cz/film/230337-kruhy/prehled/

občerstvení zajištěno – sezení v trávě na vlastní dece - za špatného počasí se nekoná - změna programu vyhrazena

Divadlo v zámeckém parku: Něžné dámy

Divadlo v zámeckém parku: Něžné dámy

Neděle 20.08. 20:00 (vstup 250,-)

Docela velké divadlo Litvínov: Něžné dámy

Komedie o dvou chudých hercích, kterým osud připraví šanci přijít k penězům. Venkovský doktor ujišťuje bohatou milionářku o jejím brzkém konci. Ta proto hledá dospělé děti své sestry, aby jim odkázala dva miliony dolarů. Dva angličtí herci se na neúspěšném americkém turné o dědictví dozvědí z inzerátu a rozhodnou se za hledané dědice vydávat. Ukáže se však, že hledanými Max a Steve nejsou chlapci, jak si mysleli, ale dívky. Nezbývá tedy než využít hereckého talentu.


Hrají: Pavel NOVÝ nebo Robert STODŮLKA, Jan RÉVAI, Petr ERLITZ, Lenka LAVIČKOVÁ, Jana GALINOVÁ, Kristýna LIŠKOVÁ, Petr KOZÁK, Michal ŽIŽKA a Kamila RAKOVÁ.

http://www.docelavelkedivadlo.cz
 
Předprodej vstupenek v Informačním centru od 12.6.2017
Za špatného počasí se představení odehraje v sále SD JILM.

Příměstský tábor 2017

Příměstský tábor 2017

Pondělí 21.08. - Pátek 25.08.

Příměstský tábor letos proběhne v termínu 21.-25.8.2017. Přihlášky přijímáme v informačním centu od 4.4.2017.

Jazzový festival

Sobota 26.08. 15:00 - 19:00 (vstup zdarma)

Jazzový roběhne v rámci projektu Alternativa pro kulturu – workshopy a prezentace, představí se tři jazzová uskupení. Součástí programu bude vernisáž fotografií World Jazz Photo, vstupné zdarma.

září 2017

Rozloučení s létem

Rozloučení s létem

Neděle 03.09. 12:00 (vstup zdarma)

Město Jilemnice a SD Jilm Vás zve na Rozloučení s létem na Masarykově náměstí v Jilemnici. Zahrají kapely Fous, Medůzy a Vzháčka. Součástí programu bude skákací hrad a dílničky pro děti.

Program:

12:00 - Zahájení chytání pstruhů z kašny 

13:00 - Ukázky hasičské techniky

14:00 - Fous

16:00 - Medůzy

17:30 - VZháčka

Kurz tance - skupiny A + B (1. lekce)

Pátek 08.09. 19:00 - 21:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupiny A + B (2. lekce)

Pátek 15.09. 19:00 - 21:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kouzelný zvoneček - DS Tři na tři Nová Paka

Kouzelný zvoneček - DS Tři na tři Nová Paka

Neděle 17.09. 15:00 (vstup 60,-)

Kouzelný zvoneček - DS Tři na tři Nová Paka

Nesmělý princ a trochu trumpeta musí jít do světa najít si nevěstu, ale jak to už bývá, smůla se mu lepí na paty a tak se ho nejedna princezna natrápí. O vtipné okamžiky nebude nouze, mnoho krásných princezen ve třech královstvích na Vás čeká a roztržitý král tomu všemu dodá korunu, naštěstí tu je kouzelný zvoneček a ten……

Předprodej vstupenek v Informačním centru Jilemnice od 4. 9. 2017.

Jednotné vstupné 60,- Kč.

 

Dívčí válka – Vrchlabský divadelní spolek Lipany

Dívčí válka – Vrchlabský divadelní spolek Lipany

čtvrtek 21.09. 19:30 (vstup 90,- /70,-)

Dívčí válka – Vrchlabský divadelní spolek Lipany

Velevážené publikum, dámy a pánové, nenechte si ujít příležitost zhlédnout divadelní komedii o životě našich předků. Vězte však, že ne všechno, co Jirásek napsal a ve školách nás učili, musí být pravda! Tato hra F. R. Čecha ukazuje jak to mohlo, ale nemuselo být.

Předprodej vstupenek v Informačním centru Jilemnice od 4. 9. 2017.

Vstupné 90,- / 70,- Kč

Kurz tance - skupiny A + B (3. lekce)

Pátek 22.09. 19:00 - 21:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

říjen 2017

Kurz tance - skupina A (4. lekce)

Pátek 06.10. 17:00 - 19:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina B (1. Prodloužená)

Pátek 06.10. 20:00 - 23:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

 

Kurz tance - skupina B (4. lekce)

Pátek 13.10. 17:00 - 19:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina A (1. Prodloužená)

Pátek 13.10. 20:00 - 23:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupiny A + B (5. lekce)

Pátek 20.10. 19:00 - 21:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina A (6. lekce)

Pátek 27.10. 17:00 - 19:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina B (2. Klobouková)

Pátek 27.10. 20:00 - 23:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

listopad 2017

Kurz tance - skupina B (6. lekce)

Pátek 03.11. 17:00 - 19:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina A (2. Klobouková)

Pátek 03.11. 20:00 - 23:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupiny A + B (7. lekce)

Pátek 10.11. 19:00 - 21:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Oceňování studentů

Středa 15.11.

Kurz tance - skupina A (8. lekce)

čtvrtek 16.11. 17:00 - 19:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina B (3. Filmová)

čtvrtek 16.11. 20:00 - 23:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina B (8. lekce)

Pátek 24.11. 17:00 - 19:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina A (3. Filmová)

Pátek 24.11. 20:00 - 23:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina B (9. lekce - Nácvičná)

Sobota 25.11. 9:00 - 10:30

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina A (9. lekce - Nácvičná)

Sobota 25.11. 10:30 - 12:00

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

prosinec 2017

Kurz tance - skupina A (Věneček)

Pátek 01.12. 19:00 - 24:00

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Kurz tance - skupina B (Věneček)

Pátek 08.12. 19:00 - 24:00

Taneční kurz povede taneční mistr Jiří Paulů.

Připravte se na pohodu, zábavu, společenské prostředí a mladé taneční místry.

Video záznam z celé akce a společné fotografie.

Taneční exhibice po celé taneční a na závěr ukázka profesionálního tanečního páru ČR.

Vánoční jarmark

Sobota 16.12.

Vánoční jarmark na Masarykově náměstí.Uvedene informace doplňuje:
Informační centrum Jilemnice, Masarykovo náměstí 140, tel. 481 541 008, info@jilemnice.cz

 

velikost písma - A +